Wavy Фустан

920,00 ден

  • Со прерамки на подесување
  • Со патент на задниот дел
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден.
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

XS, S, M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wavy Фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.