Green Velvet Dress Or Blazer

1.300,00 ден

  • Зелен плишен фустан или сако (избор по ваша желба)
Исчисти
Категории , ,

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

S, M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Velvet Dress Or Blazer”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.