Џемпер Со Карнер

790,00 ден

  • плетен џемпер
  • со карнер
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Бела

Големина

Стандард

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Џемпер Со Карнер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.