Шарен Ѓердан

320,00 ден

  • Можност за регулирање на должината
Исчисти
Категорија

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден.
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

шарена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шарен Ѓердан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.