Црн Фустан Со Балон Ракави

950,00 ден

  • фустан со V-израз
  • балонести проѕирни ракави
  • црн ремен
  • асиметричен долен дел

 

Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден.

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црна

Големина

S, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црн Фустан Со Балон Ракави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.