Црно-Бел Костим

1.400,00 ден

  • сако и панталони
  • потенок материјал
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7‎€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црно-бело

Големина

S, M, L, XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црно-Бел Костим”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.