Црни Пантолони

990,00 ден

  • Долги пантолони
  • Со патент
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црна

Големина

36, 38, 40, 42, 44

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црни Пантолони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.