Црни Кожни Пантолони

550,00 ден

  • Црни пантолони
  • Кожени
  • Одговараат на помали бројчиња од реалните (XS, S и М)
  • Со страничен патент
  • Со патент напред на двете ногавици
Исчисти

Опис

Достава до цела Македонија +130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

S, M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црни Кожни Пантолони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.