Фустан Со Тигрести Ракави

320,00 ден

  • фустан-туника
  • долги ракави со тигрест принт
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Макдеонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Бела

Големина

2XL/3XL, L/XL, S/M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фустан Со Тигрести Ракави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.