Тренди Црни Фармерки

750,00 ден

  • скинати фармерки
  • со џебови
Исчисти

Опис

Достава низ Македонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црна

Големина

25, 26, 27, 28, 29, 30

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тренди Црни Фармерки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.