Спортска Јакна

599,00 ден

  • шарен дуксер налик на спортска јакна
  • краток
  • со патент и џебови
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црна

Големина

S, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спортска Јакна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.