Сина, Дебела Јакна

1.000,00 ден

  • со џебови
  • полнета
  • внатрешно обложена со постава
Исчисти

Опис

Достава низ цела Макдеонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

S, M, L, XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сина, Дебела Јакна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.