Сиви Фармерки

750,00 ден

  • долги фармерки
  • во сива боја
  • со растеглив материјал
  • над глуждови
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Сива

Големина

26, 28, 30, 32

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сиви Фармерки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.