Секојдневни Пантолони

950,00 ден

  • долги црни пантолони
  • ремен со детали
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

36, 40, 42

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секојдневни Пантолони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.