Сатенски Кремаст Топ

499,00 ден

  • Со механизам на закопчување (патент)
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден.
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

S, M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сатенски Кремаст Топ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.