Розево сако

1.100,00 ден

  • Розево сако
  • Налик на палто
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Розева

Големина

36, 38, 40, 42

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Розево сако”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.