Плетен Топ

300,00 ден

  • Кратко топче
  • Плетено
  • Во беж и бледо виолетова боја
  • Со плетени цветови
  • Стандардна големина, но одговараат на S/M/L
Исчисти

Опис

Достава до цела Македонија +130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

виолетова, Крем

Големина

Стандард

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Плетен Топ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.