Плетени Тренерки

499,00 ден

  • стандардна големина меѓутоа одговараат на величина ХЅ, Ѕ и М
  • V- израз
  • горен и долен дел
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Крем, Црна

Големина

Стандард

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Плетени Тренерки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.