Мантил Во Ментол Боја

1.299,00 ден

  • Мантил
  • Во ментол боја
  • Со балонести ракави
  • Со каиш
Исчисти

Опис

Достава до цела Македонија +130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Ментол

Големина

36, 38, 40, 42

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мантил Во Ментол Боја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.