Маица Со Чипка

400,00 ден

Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црна

Големина

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маица Со Чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.