Крем Кожни Пантолони

990,00 ден

  • кожни крем пантолони
  • со широк ремен
  • над глуждови
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија + 130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Крем

Големина

38, 40, 42

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крем Кожни Пантолони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.