Краток Цветен Фустан

450,00 ден

  • цветен фустан
  • широки долги ракави
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија- 130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

 

Дополнителни информации

Боја

Црвена

Големина

S, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Краток Цветен Фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.