Краток Фустан

1.020,00 ден

  • Со механизам на закопчување – патент
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден.
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

XS, М, S

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Краток Фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.