Кожен Фустан Со Карнери

550,00 ден

  • фустан со V-израз
  • кратки ракави
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црна

Големина

S, M, L, XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кожен Фустан Со Карнери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.