Кожен Фустан Со Каиш

499,00 ден

  • три-четврт ракави
  • долен дел со шлиц
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Макдеонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

S, M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кожен Фустан Со Каиш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.