Кожен Комбинезон

590,00 ден

  • Кожен Кафен Комбинезон
  • со прерамки кои се собираат и пуштаат
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Кафена

Големина

XS, S, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кожен Комбинезон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.