Жолта Блуза

390,00 ден

  • Блуза со еден ракав
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден.
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Големина

XS, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Жолта Блуза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.