Елегантен Црн Фустан

950,00 ден

  • фустан со долги ракави
  • над коленици
  • набран долен дел
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Црна

Големина

S, M, L, XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Елегантен Црн Фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.