Долги Обетки

300,00 ден

  • Состав: 100% легура
  • Боја: златна
Исчисти
Категорија

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден.
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Златна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Долги Обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.