Боди Во Повеќе Бои

420,00 ден

  • Боди
  • Растеглив материјал
  • Во беж и црна боја
Исчисти

Опис

Достава до цела Македонија +130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

виолетова, Крем, Црна

Големина

S, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Боди Во Повеќе Бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.