Блуза Со Отворено Рамо

399,00 ден

  • стандардна големина
  • отворено рамо
  • плетена блуза
Исчисти

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Розева

Големина

Стандард

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Блуза Со Отворено Рамо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.