Бледо Розеви Фармерки

750,00 ден

  • Бледо розеви фармерки
  • До глужд
  • Широк модел
  • Со висок струк
Исчисти

Опис

Достава до цела Македонија +130ден
Dorëzimi në Shqipëri +7€
Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Розева

Големина

34, 36, 38

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бледо Розеви Фармерки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.