Бел Кожен Фустан

950,00 ден

  • бел кожен фустан
  • краток
  • широки долги ракави
Исчисти
Категории ,

Опис

Достава низ цела Македонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Бела

Големина

XS, S, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бел Кожен Фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.