Бела Плетена Блуза

530,00 ден

  • V-израз
  • плетена
  • широка
Исчисти

Опис

Достава низ Македонија +130ден

Dorëzimi në Shqipëri +7€

Dorëzimi në Kosovë +6€

Дополнителни информации

Боја

Бела

Големина

Стандард

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бела Плетена Блуза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.